ВИГОТОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТНИКІВ У ЛЬВОВІ

ПАМ'ЯТНИКИ З ГРАНІТУ ТА КРИХТИ ОДИНАРНІ ПОДВІЙНІ ДИТЯЧІ

Контакти магазину:

096-096-00-22

ВИРОБИ З ГРАНІТУ У ЛЬВОВІ

В магазині також можна замовити наступні вироби з граніту: підвіконня, стільниці, сходи, каміни, столи, бруківку та інші вироби на індивідуальне замовлення у Львові.


ГРАНІТНІ ПІДВІКОННЯ - ПРИКРАСА ІНТНР'ЄРУ

Підвіконня гранітні у львові ціни, підвіконня з граніту купити львів ціна замовити

Підвіконня

Підвіконня гранітні у львові ціни, підвіконня з граніту купити львів ціна замовити

Підвіконня

Підвіконня гранітні у львові ціни, підвіконня з граніту купити львів ціна замовити

Підвіконня

Замовляйте виготовлення гранітних підвіконників у Львові, і ми запропонуємо функціональні естетичні рішення, які можуть стати ексклюзивними елементами декору приміщення. Ваше вікно може бути пластиковим, металевим, дерев'яним, і під будь-який варіант системи можна підібрати ідеальне підвіконня, яке за формою та кольором буде гармоніювати не тільки з вікном, а й з загальним дизайном.

Підвіконня з граніту характеризуються особливою міцністю, стійкістю до ультрафіолетового опромінення, будь-яких хімічних речовин, вони не потребують спеціального догляду. Властивість граніту витримувати перепади температур, вологостійкість роблять підвіконник надзвичайно практичним.

На міцність такого кам'яного виробу не впливають його розміри, навіть дуже широке підвіконня має надзвичайні властивості, яких не мають інші моделі з дерева або пластику. Блискуча, відполірована поверхня з унікальним природним малюнком надовго залишається вишуканою, без будь-яких дефектів або подряпин.

Замовити і купити гранітне підвіконня за гарною ціною можна після вимірів та обрання виду каменю. Ми працюємо з різними гранітами – сірим, рожевим, червоним, чорним, тож ви зможете обрати найбільш сприятливий варіант підвіконника саме для вашого приміщення.


СТІЛЬНИЦІ З ГРАНІТУ - БЕЗДОГАННА ЯКІСТЬ

Стільниці гранітні у львові ціни, стільниця з граніту купити львів ціна замовити

Стільниці

Стільниці гранітні у львові ціни, стільниця з граніту купити львів ціна замовити

Стільниці

Стільниці гранітні у львові ціни, стільниця з граніту купити львів ціна замовити

Стільниці

В стільницях з граніту унікально поєднано красу і практичність. Сучасні технології дозволяють проектувати будь-які форми, а незвичайний малюнок, який створила сама природа – розводи, прожилки вкраплення, стане справжньою прикрасою стільниці.

Значною перевагою граніту є надзвичайна стійкість до механічних, фізичних пошкоджень. Порівняно із дерев'яними, гранітні стільниці більш практичні, не бояться вологи, їх не потрібно реставрувати. Вони не помітять вашої необачності – гарячого посуду, не звернуть уваги на воду чи пар, тертя або удари.

Виготовлення гранітної стільниці за помірними цінами для торгівельного центру, офісу, готелю назавжди ефективно вирішить проблему довговічності інтер'єру. У домашньому побуті, ресторанах, кафе вони просто непереможні – жодним сколом чи подряпиною не викажуть ваших таємниць. На стільниці не утворюється пліснява або грибок, тож для ванної кімнати найкращого матеріалу не знайти.

Найчастіше у Львові замовляють гранітні стільниці прямокутної форми, із заокругленням. Проте ми готові втілити у граніті будь-які фантазії замовників, аби творіння з натурального каменю надійно слугували вам довгий час.


ГРАНІТНІ СХОДИ - ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ І СТИЛЬ

Раніше у Львові гранітні сходи побачити можна було тільки у палацах, театрах, музеях, готелях. Тепер, завдяки новітнім технологіям обробки природного каменю, дані вироби можуть дозволити собі не тільки короновані особи. Сходи з граніту використовують і в середині помешкань, і зовні.

При будівництві інколи віддають перевагу дерев'яним, бетонним, металевим сходам. Але гранітні конструкції за міцністю, довговічністю залишають усі інші матеріали далеко позаду. Їх не зруйнують морози й дощі, сльота і вітер, підбори від взуття, кігті тварин, колеса візків, навантаження від потоку людей.

Гранітні сходинки перед входом нададуть будинку презентабельності, а ви забезпечите себе безпечним і надійним входом. Вам не знадобиться ремонтувати їх через декілька років, адже міцнішого каменю, ніж граніт, у природі просто немає.

Гранітні сходи ми виготовляємо вже багато років. У сходових конструкціях з граніту виходять чудові балясини, перила, огородження. Є можливість купити гранітні сходи за невисокими цінами з готових слебів, або замовити проект за вашими розмірами. Існує багато варіантів облицювання сходинок гранітом, кожний з них перетворює стандартні сходи у творіння мистецтва.


ГРАНІТНІ КАМІНИ - НОВІ ЕКСКЛЮЗИВНІ РІШЕННЯ

Гранітні каміни і портали користуються все більшим попитом у міському і дачному будівництві. Завжди приємно після робочого дня розслабитися біля каміну з чашкою духмяного чаю або бокалом вина, адже домашнє вогнище об'єднує родину, зігріває стосунки теплом.

Сьогоднішні змішані стилі інтер'єру відходять від традиційного вигляду дров'яних камінів у Львові і надають можливість проектувати нові рішення з різноманітними візерунками, із застосуванням металевих та дерев'яних елементів у сучасному стилі хай-тек. Завдяки інноваційним технологіям можна створити справжнє творіння з імітацією горіння дров, що дозволить обігрівати квартиру або будинок без монтажу димоходу і купівлі дров.

Можливо, вам трохи надокучив вигляд вашого старого каміну? Обкладання гранітом за допомогою новітніх методів оздоблення виграшно змінить інтер'єр. Крім облицювання, наші фахівці виконають додаткові елементи для камінного порталу – гранітні полиці, фігури, декоративні прикраси.

При обкладнанні каміну з граніту потрібно враховувати, що дров'яний камін слід виготовляти тільки з натурального каменю, який не підвладний високим температурам. Можете замовити виготовлення гранітного каміну за індивідуальним проектом або купити дизайнерські зразки за прийнятними цінами.


ГРАНІТНИЙ СТІЛ - ЧАСТОЧКА ЖИВОЇ ПРИРОДИ У ВАШОМУ ДОМІ

Стіл з граніту – це втілення гарної ідеї для будь-якого помешкання. Такий виріб надає інтер'єру вишуканості і розкішного вигляду. Для виконання офісної роботи знадобиться письмовий стіл, для кухні і столової кімнати – обідній. Найбільш практичним і вигідним матеріалом вважається природній камінь.

Переваги гранітних столів очевидні - вони довговічні, функціональні, мають привабливий зовнішній вид, надають навіть мінімалістичному інтер'єру респектабельності і аристократичного шику. Звичайний обідній стіл з граніту виглядає як творіння мистецтва.

За формою столи можуть бути традиційно прямокутними, квадратними, овальними, круглими і незвичної конфігурації – трикутні, багатогранні. Купити гранітний стіл у Львові можна за вигідною ціною, якщо звернутися до нас. Розміри і вигляд конструкції, усі побажання ви висловлюєте індивідуально, аби стіл повністю відповідав вашим потребам. Ми ніскільки не обмежуємо клієнтів у виборі розмірів, форми, кольору та інших параметрів.

Гранітний стіл може вдало підкреслити хороший смак господарів, надійно прослужить вам багато років, стане унікальною сімейною цінністю. Міцність стола із граніту - безумовна, елегантність – незаперечна, природний малюнок – дивовижний.


ГРАНІТНА БРУКІВКА - ОПТИМАЛЬНИЙ ВИБІР

Гранітна бруківка у Львові – не новинка у містобудуванні чи в дизайнерській сфері, це раціональний вибір на користь практичності, перевірений віками. Вона віддано слугує вже більше півтисячоліття у старовинній частині нашого міста. Природний камінь не підвладний будь-яким атмосферним впливам, довговічний, а розмаїття його забарвлень дозволяє утворити певний архітектурний ансамбль з оточуючими об'єктами.

Завдяки низькому водопоглинанню, високій стійкості до морозів, для виготовлення бруківки граніт підходить якнайкраще. Кам'яне покриття не тріскається, не боїться стискання, не вигоряє, гарно зберігає естетичну привабливість протягом багатьох років. У плитки з граніту немає конкурентів – вона витримує величезні навантаження, довгий час не втрачає природного блиску і кольору.

Надзвичайні якості граніту дозволяють втілити цікаві проекти – можна створити бруківку у вигляді нестандартної мозаїки або придумати оригінальний тематичний малюнок. Слід враховувати, що укладання бруківки потребує певних навичок, правильної підготовки поверхні. Аби створити оригінальні композиції, пропонуємо бруківку з граніту, яку можна купити за помірними цінами різної фактури та відтінків - колоту, колото-обрізну та фігурну.


КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

Купити пам'ятник з граніту у львові ціна, пам'ятники гранітні львів ціни

Ціна: 4150 грн

Пам'ятник з граніту одинарний з квітником надписом та портретом !

Купити пам'ятник з граніту у львові ціна, пам'ятники гранітні львів ціни

Ціна: 14000 грн

Купити пам'ятник з граніту у львові ціна, пам'ятники гранітні львів ціни

Ціна: 28350 грн