ВИГОТОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТНИКІВ У ЛЬВОВІ

ПАМ'ЯТНИКИ З ГРАНІТУ ТА КРИХТИ ОДИНАРНІ ПОДВІЙНІ ДИТЯЧІ

Контакти магазину:

096-096-00-22

ГРАНІТИ НА ПАМ'ЯТНИКИ

Граніт на памятники львів, межерічка для пам'ятників у львові

Граніт Межерічка

Коричневий граніт, що видобуваєця в кар'єрах поблизу с. Межеричка, Житомирської області. Граніт Межеричка має середньо зернисту структуру, світло коричневий колір з сіро, біло, червоними, примісями. Використовуєтьсяя для зовнішніх та внутрішніх робіт, декоративного оформлення оскільки не має радіоактивного забруднення.

Граніт на памятники львів, лізник для пам'ятників у львові

Граніт Лізник

Граніт, що видобувається я в кар'єрах поблизу с. Лізники, Житомирської області. Лізниківський граніт вважається одним із найгарніших видів граніту в світі, що цілком заслужено. Граніт Лізник має середньо зернисту структуру, яскраво червоний колір з чорними примісями. Використовується як для зовнішніх так і для внутрішніх робіт.

Граніт на памятники львів, Покостівський для пам'ятників у львові

Граніт Покостівський

Сірий граніт, що видобувається в кар'єрах поблизу с. Покостівка, Житомирської області. Унікальність цього родовища в тому, що умови залягання граніту ідеальні для його видобутку у вигляді величезних цілісних глиб, що дає змогу зробити деталі виробу максимально великими. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Граніт на памятники львів, Лабрадорит для пам'ятників у львові

Граніт Лабрадорит

Чорний граніт, що видобуваєця в кар'єрах поблизу с. Головине Житомирської області. Він має унікальну структуру, яка складаєця з великих зерен блакитного та синього коляру. Використовується при зовнішніх та внутрішніх роботах.

Граніт на памятники львів, Букиньське габро для пам'ятників у львові

Граніт Букиньське габро

Чорний камінь, що видобувається в кар'єрах, розташованих поблизу с. Буки Житомирської області. Високі технологічні характеристики дозволяють широко використвувати габро при виготовленні пам'ятників, облицьовуваних матерялів і декоративних елементів інтер'єру.

Граніт на памятники львів, Капустянський для пам'ятників у львові

Граніт Капустянський

Червоний граніт з сіро чорним вкрапленням, що видобувається в кар'єрах, капустинського місцезнаходження Кіровоградської області. Використовується при зовнішніх та внутрішнішніх роботах.

Граніт на памятники львів, Токівський для пам'ятників у львові

Граніт Токівський

Червоно-коричневий граніт, що видобуваєця в кар'єрах Дніпропетровської області. Використовується при зовнішніх роботах.

Граніт на памятники львів, Симони для пам'ятників у львові

Граніт Симони

Червоний граніт з мілкозернистою структурою і невеликих чорних вкраплень рівномірно розташованих по всьму периметру. Видобувається в кар'єрах поблизу с. Симони Житомирської області. Симонівський граніт не має радіоактивного забруднення і може використовуватись для різних видів внутрішніх та зовнішніх робіт.

Граніт на памятники львів, Маславський для пам'ятників у львові

Граніт Маславський

Оливково зелений граніт з сіро чорним забарвленням. Цей вид граніту відноситься до середньо зернистих гранітів. Граніт маславський використовують для внутрішніх та зовнішніх робіт а також при дизайні парків, ланшафтів, скверів.

Граніт на памятники львів, Дідковичівський для пам'ятників у львові

Граніт Дідковичівський

Коричнево червоний граніт. Структура граніту середньо зерниста. Цей граніт використовують при внутрішніх та зовнішніх роботах так як він не має радіаційного забруднення.

Граніт на памятники львів, Луковецький для пам'ятників у львові

Граніт Луковецький

Зелений граніт з бежевими вкрапленями, що видобуваєця в кар'єрах Житомирщини. Луковецький граніт стрімко набирає популярності з кожним роком, все більше людей вибирають саме Луковецький граніт. Використовуєnmcя для внутрішніх та зовнішніх робіт так як не має радіаційного забруднення.

Граніт на памятники львів, Корнинський для пам'ятників у львові

Граніт Корнинський

Cірий деколи темно сірий граніт з грубими світлими розово-прозорими зернами. Корнинський граніт вже багато років видобуваєця в корнинському кар'єрі на Житомирщині. Використовується для різних видів внутрішніх та зовнішніх робіт.

КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

Купити пам'ятник з граніту у львові ціна, пам'ятники гранітні львів ціни

Ціна: 4150 грн

Пам'ятник з граніту одинарний з квітником надписом та портретом !

Купити пам'ятник з граніту у львові ціна, пам'ятники гранітні львів ціни

Ціна: 14000 грн

Купити пам'ятник з граніту у львові ціна, пам'ятники гранітні львів ціни

Ціна: 28350 грн